Providing you the best range of paving block moulds and silicone paver mold with effective & timely delivery.
₹ 40 / Piece Get Latest Price
| Material | Silicone |
| Design/Pattern | brick |
| Locking Type | Interlocking |
| Number of Cavities | 1 |
| Thickness | 60 mm |
| Weight | 0.75 kg |
| Mould Life | 2 yr |
| Surface Finish | Smooth |
₹ 180 / Kg Get Latest Price
| Locking Type | Interlocking |
| Usage/Application | Making Paver Block |
| Color | Yellow |
| Number of Cavities | 1 |
| Thickness | 80 mm |
| Weight | 2kg |
| For Use In | paver block tiles |
| Material | Rubber |
| Mould Material | PVC |
| Design/Pattern | Square |
| Design | Zig Zag |
Minimum order quantity: 250 Kg
₹ 30 / Kg Get Latest Price
| Material | Silicone |
| Design/Pattern | I Shape |
| Locking Type | Interlocking |
| Number of Cavities | 1 |
| Thickness | 100 mm |
| Weight | 0.13 kg |
₹ 28 / Piece Get Latest Price
| Mould Material | Silicone |
| Usage/Application | Paver Block |
| Shape | Zig-Zag |
| Country of Origin | Made in India |
YUSUF (CEO)
Nice Tiles Machinery
Khasra No-831, Village Sorkha Jahindabad
Noida - 201301, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India