Providing you the best range of square shape rubber paver mould, cover block rubber mould, paver block rubber mould and paving block rubber mould with effective & timely delivery.
₹ 60 / Piece Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Shape | Square |
| Size/Dimension | 12*12 |
| Usage/Application | White Rubber |
| Packaging Type | Packet |
| Country of Origin | Made in India |
| Thickness | 20mm |
Minimum order quantity: 500 Piece
₹ 306 / Piece Get Latest Price
| Shape | Square |
| Mould Material | Rubber |
| Number Of Cavity | 30 |
| Size | 25 mm |
| Weight | 2.5 kg |
| Brand | Nice Tiles |
| Usage/Application | Paver Block |
| Country of Origin | Made in India |
| Question | 2kg |
₹ 180 / Kg Get Latest Price
| Shape | Damru |
| Design/Pattern | Cosmic |
| Material | Rubber |
| Number Of Cavities | 1 |
| Brand | Premium |
| Mould Life | 10 years |
₹ 145 / Kg Get Latest Price
| Material | Rubber |
| Design/Pattern | COSMIC |
| Locking Type | Interlocking |
| Usage/Application | Making Paver Block |
| Color | Yellow |
| Number of Cavities | 1 |
| Shape | Cosmic |
| Thickness | 60 mm |
| Weight | 500 gm |
| Packaging Type | Packet |
| Block Type | Interlocking Block |
| Size | 7 x 7 x 7 inch |
| Brand | Nice Tiles Machinery |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1000 Kg
YUSUF (CEO)
Nice Tiles Machinery
Khasra No-831, Village Sorkha Jahindabad
Noida - 201301, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India