Manufacturer of a wide range of products which include paver block tile moulds.
₹ 25 / Piece Get Latest Price
| Design/Pattern | Interlocking |
| Material | Silicone |
| Mould Material | Plastic |
| Shape | Square |
| Usage/Application | Tile Making |
| Design | Nice Tiles Machinery |
| Number Of Cavities | 1 |
| Size | 80 mm |
| Weight | 300 g |
| Thickness | 40 mm |
Minimum order quantity: 2000 Piece
YUSUF (CEO)
Nice Tiles Machinery
Khasra No-831, Village Sorkha Jahindabad
Noida - 201301, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India